Először a kormány mögött

2015-11-24 20:31:47 • Egy édesanya nagyszerű ajándéka.
Először a kormány mögött

Egy kedves anyuka kereste fel iskolánkat, hogy fiát születésnapja alkalmából egy életre szóló élménnyel szeretné megajándékozni. Lóránt még csak a 13. életévét töltötte be, vezetni még nem volt alkalma. Pedig él-hal az autókért, így biztos volt a meglepetés sikere. A Kakucsringen egy rövid elméleti órát követően érkezett el a pillanat, hogy a biztonsági övet bekötve elinduljon a bójákkal jelzett útvonalon. Néhány elindulási, megállási és kormánykezelési gyakorlatot maga mögött tudva, a tükörből való tolatás sem okozott különösebb gondot neki. Így jöhetett az igazi versenypálya, ahol az ideális íven való autózás és a sebességváltások jelentettek kihívást. A képzés végső fázisában az őt elkísérő családját is megautóztatta édesanyja legnagyobb örömére, aki igen nagy bizalommal és végtelen büszkeséggel foglalt helyet 13 éves fia mellett az autóban.

A Top Driver School csapata mégegyszer gratulál Lórántnak születésnapja alkalmából. Édesanyja, Ági előtt pedig le a kalappal, hogy ekkora örömöt tudott okozni fiának, köszönjük, hogy mi is részesei lehettünk!

« vissza
Készítette: momentoom.
© Minden jog fenntartva | 2015 topdriverschool.hu