Képzés német vendégdiákokkal

2015-10-13 10:12:33 • Hét fiatal résztvevő egy képzésen.
Képzés német vendégdiákokkal

Október 10-én, szombaton összesen hét fiatal volt jelen a Top Driver School vezetéstechnikai képzésén. A tréningen részt vett három német vendégdiák is, akik először találkozhattak a vezetés élményével. Benyó Máté, iskolánk első számú növendéke oktató szerepbe bújt, ugyanis a jobb egyben ülve vezetéstechnikai tanácsokkal látta el az alapokat elsajátítani szándékozó srácokat. A Kakucsringen két helyszín adott otthont a képzésnek, míg a kezdők a tanpályán ügyeskedtek, addig a haladók már a versenypályán gyakorolhatták az ideális íven történő autózást.

Iskolánk vezető oktatója elmondta:

„A képzésen résztvevő fiatalok között akadt volna olyan, aki már első alkalommal bukósisakban rótta volna a köröket a versenypályán, ám a lépcsőzetesség elvén felépített képzési rendszerünk ezt nem engedi meg. Az előképzettség szükséges úgy a versenypályán, mint a közúton is, így örömmel foglalkoztunk a német vendégnövendékekkel is, akik biztonságos körülmények között tapasztalhatták meg az első vezetés élményét. Biztos vagyok abban, később nem csak saját hasznukra válik az itt megszerzett tapasztalat hanem, hogy országuk közlekedésbiztonságát is erősíteni fogják."

« vissza
Készítette: momentoom.
© Minden jog fenntartva | 2015 topdriverschool.hu