Újabb növendék iskolánknál

2015-12-01 13:53:48 • Kovács Kolos járt nálunk.
Újabb növendék iskolánknál

November utolsó hétvégjén ismételten az utánpótlásé volt a főszerep iskolánknál, ugyanis egy újabb ígéretes fiatal, Kovács Kolos vett részt képzésünkön. Már az elméleti foglalkozáson világossá vált, hogy Kolos igencsak jártas az autósport világában. Rendelkezik gokartos múlttal és a Swift Cup Europe sorozat egyik résztvevő csapatának is tagja.

Az elméleti órát követően a járműkezelési gyakorlatok következtek, ahol Kolos igen nagy elszántsággal gyakorolt, haladt lépésről-lépésre előre. Következett a versenypályán való autózás, amelyhez igazi november végi időjárás párosult. Az esőtől és hótól vizes aszfalt kiváló lehetőséget biztosított a tapadási határon történő vezetési technika begyakorlásához.

A felkészülésnek tétje is volt, hiszen Kolos nevezett a másnap megrendezésre kerülő Kakucsring Kupa 1. fordulójára.

« vissza
Készítette: momentoom.
© Minden jog fenntartva | 2015 topdriverschool.hu